Kabelové připojení k internetu pro každého.

Po celé České republice vás připojíme k internetu nejmodernější technologií VDSL2. Desetitisíce přípojek je již modernizováno na tuto nejnovější technologii. Víme, že rychlost a kvalita připojení je pro vás důležitá a proto jsme vyladili naše tarify kabelového VDSL internetu tak, aby si vybral opravdu každý. Ověřte si dostupnost na vaší adrese. Zjistíte jak se zrychlil internet u vás doma.


Optimum 50M
50 Mbit/srychlost stahování
  • 490 Kč měsíčně
  • Aktivace připojení 690 Kč
  • Wi-Fi modem 1.190 Kč
Exclusive 250M
250 Mbit/srychlost stahování
  • 790 Kč měsíčně
  • Aktivace připojení 690 Kč
  • Pronájem gigabitového převodníku 49 Kč
Při ročním předplatném poskytujeme 10 % slevu z ceny tarifu. Internet 50 Mbit/s tak můžete mít za skvělou cenu 441 Kč / měsíc. Rychlost uploadu(nahrávání) je vždy 20% rychlosti downloadu.

Standardní Wi-Fi modem pro bezdrátové pokrytí domácnosti

Zařízení ZyXEL VMG1312 dokáže vytvořit stabilní bezdrátovou síť, která Vám zajistí bezproblémové souběžné využívání aplikací vyžadujících velkou šířku pásma a aplikací citlivých na přerušení, jako jsou např. streaming HD videa, VoIP telefonie, sdílení velkých souborů a hraní online her. Vestavěn je také port USB pro nožnost vytvořít záložní připojení pomocí 3G modemu.

Tento modem podporuje zabezpečení 128-bit WPA2, což zaručuje vynikající bezpečnost připojení a je vybaven funkcí WPS. Ta automaticky nastaví zabezpečené spojení. Můžete také využít více SSID sítí (až 4) pro oddělení provozu, např. vytvoření sítě pro hosty.


Prémiový Wi-Fi modem pro bezdrátové pokrytí domácnosti

TD-W9970B od TP-Linku přichází s nejnovějším standardem ITU-T G.993.2 VDSL2, který poskytuje downstream a up stream rychlosti až 100Mbit/s, je kompatibilní s ADSL službami a kabelovým i optickým připojením. S bezdrátovou rychlostí 300Mbit/s na pásmu 2.4GHz je TD-W9970 dokonalou volbou pro uživatele hledající bezproblémové streamování HD videa, hraní on-line her a jiné úkoly náročné na šířku pásma.

Modem používá 2 externí antény, které poskytují stabilní všesměrový signál a vynikající bezdrátové pokrytí. K dispozici je také USB port – pro lokální sdílení tiskárny, sdílení souborů a médií prostřednictvím síťových zařízení nebo vzdáleně přes FTP server.

Prodejní cena: 1.399 Kč

Všechny ceny tarifů i zařízení jsou uvedeny včetně DPH 21% a recyklačních poplatků.