Mobilní internet LTE do tabletu, notebooku, na chatu …

Potřebujete mít internet neustále u sebe nebo chcete připojit tam kde dávají lišky dobrou noc ? Díky celorepublikovému pokrytí mobilní LTE sítí vám zajistíme připojení i mimo síť DOUBRAVA.NET. Navíc můžete mobilní data využít také pro GPS tracking, připojení zabezpečovacího zařízení na chatě a podobně. SIM kartu můžete využít i když od nás nemáte bezdrátové nebo pevné připojení k internetu. V neposlední řadě také můžete využít možnosti veřejné pevné IPv4 adresy od 40 Kč měsíčně.

simka
Tarif MTM
5 MBpřenesených dat
  • 49 Kč měsíčně
  • 99 Kč měsíčně samostatně
Tarif 1
500 MBpřenesených dat
  • 149 Kč měsíčně
  • 199 Kč měsíčně samostatně
Tarif 3
5 GBpřenesených dat
  • 299 Kč měsíčně
  • 399 Kč měsíčně samostatně
Tarif 4
10 GBpřenesených dat
  • 449 Kč měsíčně
  • 499 Kč měsíčně samostatně
Tarif 5
20 GBpřenesených dat
  • 499 Kč měsíčně
  • 549 Kč měsíčně samostatně

Snížené ceny platí pro zákazníky, kteří mají náš bezdrátový nebo pevný internet. Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21%. Po vyčerpání dat dojde ke snížení rychlosti na EDGE.

lte-modem

USB LTE modem pro váš notebook nebo VDSL modem

USB modem Huawei E3372h představuje nepatrně vylepšený model úspěšného modemu Huawei E3372. Modem podporuje mobilní internet s rychlostí stahování dat až 150 Mb/s, a to pomocí vyspělé technologie mobilních sítí LTE. Modem podporuje i rychlé připojení v sítích 3G (DC-HSPA+ 42 Mb/s). Díky tomu má uživatel jistotu vždy toho nejrychlejšího připojení. Modem je vhodný pro připojení notebooků s portem USB. Instalace je velmi jednoduchá. Stačí jej připojit k volnému USB portu počítače a ten se postará o zbytek. Huawei E3372h si rozumí s operačními systémy Windows a MAC OS X.

Skvěle se hodí jako záložní připojení k našemu VDSL modemu ZyXEL VMG1312. Stačí připojit do vestavěného USB portu a máte zálohované připojení!

Prodejní cena: 1.190 Kč

LTE Wi-Fi router pro bezdrátové pokrytí

Wi-Fi router TP-Link TL-MR6400 s integrovaným LTE modemem a vestavěným slotem pro SIM kartu je vše, co potřebujete. Sdílejte vaši LTE síť s několika Wi-Fi zařízeními a užívejte si stahování až 150 Mbit/s. Rychlosti N bezdrátového připojení až 300 Mbit/s. Integrovaná anténa poskytující stabilní bezdrátové připojení. Nepotřebuje žádnou konfiguraci – pouze vložíte SIM kartu, zapněte a užívejte si vysoké rychlosti připojení k internetu. Port LAN/WAN poskytuje možnosti a flexibilitu, která vám dovoluje zvolit si vlastní typ připojení.

Prodejní cena: 2.990 Kč