Bezdrátové připojení k internetu pro rodinné domy.

V obcích na Litovelsku, Uničovsku a Olomoucku připojíme váš rodinný dům k internetu bezdrátově. Za 12 let na trhu jsme vybudovali kvalitní pokrytí, které neustále zdokonalujeme a modernizujeme. Zázemí rodinné firmy nám umožňuje reinvestovat většinu výnosů zpět do sítě i do kvalitních pracovníků, kteří se o její provoz starají 24 hodin denně.

Víme, že rychlost a kvalita připojení je pro vás důležitá a proto jsme vyladili naše tarify bezdrátového internetu tak, aby si vybral opravdu každý. Navíc rychlost odesílání dat (nahrávání fotek, videa a podobně) je u nás stejně rychlé jako rychlost stahování. Sdílení vašich zážitků na sociálních sítích už nebude otrava.

powerbeam2
Standard 14M
14 Mbit/sstahování i odesílání
  • 360 Kč měsíčně
  • Instalační balíček od 690 Kč
Premium 22M
22 Mbit/sstahování i odesílání
  • 990 Kč měsíčně
  • Instalační balíček od 690 Kč
Při ročním předplatném poskytujeme 10 % slevu z ceny tarifu. Internet 14 Mbit/s tak můžete mít za výbornou cenu 324 Kč / měsíc.
Cena instalace

Anténu, přívodní kabel a další materiál, včetně montáže a nastavení naším technikem u Vás doma poskytujeme za následující ceny. Cenové zvýhodnění se liší podle toho, na jakou dobu s námi uzavřete smlouvu.

Délka smlouvy Cena instalace
24 měsíců 690 Kč
12 měsíců 1.290 Kč
bez závazku 1.990 Kč
wifina

Standardní Wi-Fi router pro pokrytí domácnosti

Bezdrátový router TP-Link TL-WR841N je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky domácností a malých firem. Zařízení TL-WR841N nabízí výjimečný a pokročilý výkon bezdrátového připojení, a proto je ideální pro HD video streaming, VoIP a hraní online her. Navíc stisknutím tlačítka WPS (rychlé nastavení zabezpečení) na elegantním pouzdru zařízení lze snadno zabezpečit bezdrátové připojení šifrováním WPA2 a zamezit tak útokům na síť zvenčí.

S podporou standardu IEEE 802.11n zařízení TL-WR841N může vytvořit bezdrátovou síť a dosáhnout až 15krát vyšší rychlosti a 5krát většího dosahu než u klasických produktů 11g. A to s reálnými přenosovými rychlostmi až 60 Mbit/s.

Prodejní cena: 690 Kč

Prémiový Wi-Fi router pro pokrytí domácnosti

Bezdrátový router TP-Link Archer C20 je prémiový Wi-Fi router, který podporuje standard 802.11ac – další generaci Wi-Fi. Archer C20 pracuje jak v pásmu 2,4GHz na linkové rychlosti 300Mbit/s, tak v pásmu 5GHz. V tomto perspektivním pásmu disponuje linkovou rychlostí 433Mbit/s, celková dostupná šířka pásma je tedy 733 Mbit/s.

Router používá 2 externí antény, které poskytují stabilní všesměrový signál a vynikající bezdrátové pokrytí. K dispozici je také USB port – pro lokální sdílení tiskárny, sdílení souborů a médií prostřednictvím síťových zařízení nebo vzdáleně přes FTP server. Reálná přenosová rychlost tohoto routeru je i 100 Mbit/s.

Prodejní cena: 1090 Kč
wifina

Všechny ceny tarifů, instalace i zařízení jsou uvedeny včetně DPH 21% a recyklačních poplatků.