Bezdrátové připojení k internetu pro rodinné domy.

V obcích na Litovelsku, Uničovsku a Olomoucku připojíme váš rodinný dům k internetu bezdrátově. Za 14 let na trhu jsme vybudovali kvalitní pokrytí, které neustále zdokonalujeme a modernizujeme. Zázemí rodinné firmy nám umožňuje reinvestovat většinu výnosů zpět do sítě i do kvalitních pracovníků, kteří se o její provoz starají 24 hodin denně.

Víme, že rychlost a kvalita připojení je pro vás důležitá a proto jsme vyladili naše tarify bezdrátového internetu tak, aby si vybral opravdu každý. Navíc rychlost odesílání dat (nahrávání fotek, videa a podobně) je u nás stejně rychlé jako rychlost stahování. Sdílení vašich zážitků na sociálních sítích už nebude otrava.

powerbeam2
Standard 18M
18 Mbit/sstahování i odesílání
  • 360 Kč měsíčně
  • Instalační balíček od 690 Kč
Premium 26M
26 Mbit/sstahování i odesílání
  • 990 Kč měsíčně
  • Instalační balíček od 690 Kč
Při ročním předplatném poskytujeme 10 % slevu z ceny tarifu. Internet 18 Mbit/s tak můžete mít za výbornou cenu 324 Kč / měsíc.
Cena instalace

Anténu, přívodní kabel a další materiál, včetně montáže a nastavení naším technikem u Vás doma poskytujeme za následující ceny. Cenové zvýhodnění se liší podle toho, na jakou dobu s námi uzavřete smlouvu.

Délka smlouvy Cena instalace
24 měsíců 690 Kč
12 měsíců 1.290 Kč
bez závazku 1.990 Kč
wifina

Wi-Fi router pro pokrytí domácnosti

Směrovač Archer C2 AC900 přichází s další generací standardu Wi-Fi – 802.11ac, 3krát rychlejší než rychlost bezdrátového standardu N. Poskytuje kombinovanou rychlost bezdrátového přenosu dat až 883 Mbit/s. Díky bezdrátové rychlosti 433 Mbit/s v křišťálově čistém pásmu 5 GHz a 450 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz je směrovač Archer C2 ideální volbou pro různé aplikace. Nabízí výjimečný a pokročilý výkon bezdrátového připojení, a proto je ideální pro HD video streaming, VoIP a hraní online her.

Simultánní duální pásmo pro práci v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz nabízí flexibilitu dvou vyhrazených sítí s několikanásobnou šířkou pásma pro vaše potřeby. Jednoduché úkoly, jako je odesílání e-mailů nebo surforvání na internetu, mohou být provozovány v pásmu 2,4 GHz, zatímco úkoly náročné na šířku pásma, jako je on-line hraní nebo streamování HD videa, mohou být provozovna v pásmu 5 GHz s rychlostí 450 Mbit/s – vše současně.

Díky jednomu gigabitovému portu WAN a čtyřem gigabitovým portům LAN mohou být rychlost připojení až 10x vyšší než u rychlého ethernetového připojení. Router Archer C2 je dostatečně výkonný, aby mohl poskytovat silné a extrémně rychlé síťové kabelové připojení.

Prodejní cena: 1090 Kč

Všechny ceny tarifů, instalace i zařízení jsou uvedeny včetně DPH 21% a recyklačních poplatků.