Připojení k internetu optickým kabelem pro rodinné domy.

Ve vybraných obcích Olomouckého okresu vás připojíme k internetu optickým kabelem. Za 14 let na trhu jsme vybudovali rozsáhlou infrastrukturu, kterou neustále zdokonalujeme a modernizujeme. Typicky přivádíme optiku na hranici každého pozemku v podobě prázdné mikrotrubičky o vnějším průměru 7mm. V okamžiku Vašeho zájmu o připojení Vám nemovitost připojíme a to tzv. zafouknutím optického kabelu do chráničky.

Víme, že rychlost a kvalita připojení je pro vás důležitá a proto jsme vyladili naše tarify pro rodinné domy tak, aby si vybral opravdu každý. Navíc rychlost odesílání dat (nahrávání fotek, videa a podobně) je u nás stejně rychlé jako rychlost stahování. Sdílení vašich zážitků na sociálních sítích už nebude otrava.

panelak
Basic 1M
1 Mbit/sstahování i odesílání
  • 199 Kč měsíčně
  • Instalace od 690 Kč
Optimum 300M
300 Mbit/sstahování i odesílání
  • 590 Kč měsíčně
  • Instalace od 690 Kč
Při ročním předplatném poskytujeme 10 % slevu z ceny tarifu. Internet 100 Mbit/s tak můžete mít za výbornou cenu 324 Kč / měsíc.
wifina

Wi-Fi router pro pokrytí domácnosti

Směrovač Archer C2 AC900 přichází s další generací standardu Wi-Fi – 802.11ac, 3krát rychlejší než rychlost bezdrátového standardu N. Poskytuje kombinovanou rychlost bezdrátového přenosu dat až 883 Mbit/s. Díky bezdrátové rychlosti 433 Mbit/s v křišťálově čistém pásmu 5 GHz a 450 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz je směrovač Archer C2 ideální volbou pro různé aplikace. Nabízí výjimečný a pokročilý výkon bezdrátového připojení, a proto je ideální pro HD video streaming, VoIP a hraní online her.

Simultánní duální pásmo pro práci v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz nabízí flexibilitu dvou vyhrazených sítí s několikanásobnou šířkou pásma pro vaše potřeby. Jednoduché úkoly, jako je odesílání e-mailů nebo surforvání na internetu, mohou být provozovány v pásmu 2,4 GHz, zatímco úkoly náročné na šířku pásma, jako je on-line hraní nebo streamování HD videa, mohou být provozovna v pásmu 5 GHz s rychlostí 450 Mbit/s – vše současně.

Díky jednomu gigabitovému portu WAN a čtyřem gigabitovým portům LAN mohou být rychlost připojení až 10x vyšší než u rychlého ethernetového připojení. Router Archer C2 je dostatečně výkonný, aby mohl poskytovat silné a extrémně rychlé síťové kabelové připojení.

Prodejní cena: 1090 Kč

Všechny ceny tarifů, instalace i zařízení jsou uvedeny včetně DPH 21% a recyklačních poplatků.