Připojení k internetu optickým kabelem pro bytové domy.

Ve vybraných bytových domech v Litovli, Uničově, Šternberku a Olomouci vás připojíme k Internetu optickým kabelem. Za 17 let na trhu jsme vybudovali rozsáhlou infrastrukturu, kterou neustále zdokonalujeme a modernizujeme. Zázemí rodinné firmy nám umožňuje reinvestovat většinu výnosů zpět do sítě i do kvalitních pracovníků, kteří se o její provoz starají 24 hodin denně.

Víme, že rychlost a kvalita připojení je pro vás důležitá a proto jsme vyladili naše tarify pro bytové domy tak, aby si vybral opravdu každý. Navíc rychlost odesílání dat (nahrávání fotek, videa a podobně) je u nás stejně rychlé jako rychlost stahování. Sdílení vašich zážitků na sociálních sítích už nebude otrava.

panelak
Standard 100M
100 Mbit/sstahování i odesílání
  • 360 Kč měsíčně
  • Instalace od 690 Kč
Premium 1G
1024 Mbit/sstahování i odesílání
  • 990 Kč měsíčně
  • Instalace od 690 Kč
Při ročním předplatném poskytujeme 10 % slevu z ceny tarifu. Internet 100 Mbit/s tak můžete mít za výbornou cenu 324 Kč / měsíc.

Wi-Fi router Archer C6

Wi-Fi router pro pokrytí domácnosti

Router Archer C6 vytváří spolehlivou a bleskurychlou síť díky technologii Wi-Fi 802.11ac. Pásmo 2,4 GHz poskytuje rychlost přenosu dat až 300 Mb/s, která dostačuje pro každodenní práci, jako je psaní e-mailů a surfování na webu, zatímco rychlost v pásmu 5 GHz dosahuje až 867 Mb/s, což je ideální pro streamování videa v HD rozlišení a hraní her online bez zpoždění a zadrhávání.

Čtyři externí a jedna interní anténa vysílají Wi-Fi signál do všech zákoutí vašeho domu. Buďte stále připojeni a užijte si rychlou Wi-Fi síť, ať již budete odpočívat na pohovce nebo budete na terase. Díky výkonnému chipsetu poskytuje router Archer C6 ideální pokrytí Wi-Fi signálem. Pokrytí signálem v pásmu 2,4 GHz je skutečně ohromující, eliminuje „mrtvé zóny“ a je nesrovnatelně lepší než u routerů jiných značek.

Technologie MU-MIMO umožňuje routeru Archer C6 obsloužit více zařízení současně. Již nebude docházet k zahlcení šířky pásma, ani k prodlevám. Všechna zařízení obdrží data, jež potřebují – ale rychleji a vaše Wi-Fi síť bude využívána efektivněji! Díky jednomu portu WAN a čtyřem gigabitovým portům LAN může být rychlost přenosu dat až 10× větší než u standardních připojení v místní síti Ethernet. Připojte k routeru Archer C6 svá oblíbená zařízení pomocí kabelu a budete ohromeni!

Prodejní cena: 1190 Kč

Všechny ceny tarifů, instalace i zařízení jsou uvedeny včetně DPH 21% a případných recyklačních poplatků.