Připojení k internetu optickým kabelem pro bytové domy.

Ve vybraných bytových domech v Litovli, Uničově a Olomouci vás připojíme k internetu optickým kabelem. Za 12 let na trhu jsme vybudovali široké pokrytí, které neustále zdokonalujeme a modernizujeme. Zázemí rodinné firmy nám umožňuje reinvestovat většinu výnosů zpět do sítě i do kvalitních pracovníků, kteří se o její provoz starají 24 hodin denně.

Víme, že rychlost a kvalita připojení je pro vás důležitá a proto jsme vyladili naše tarify pro bytové domy tak, aby si vybral opravdu každý. Navíc rychlost odesílání dat (nahrávání fotek, videa a podobně) je u nás stejně rychlé jako rychlost stahování. Sdílení vašich zážitků na sociálních sítích už nebude otrava.

panelak
Basic 1M
1 Mbit/sstahování i odesílání
  • 199 Kč měsíčně
  • Instalace od 690 Kč
Optimum 300M
300 Mbit/sstahování i odesílání
  • 590 Kč měsíčně
  • Instalace od 690 Kč
Premium 1G
1024 Mbit/sstahování i odesílání
  • 990 Kč měsíčně
  • Instalace od 690 Kč
Při ročním předplatném poskytujeme 10 % slevu z ceny tarifu. Internet 100 Mbit/s tak můžete mít za výbornou cenu 324 Kč / měsíc.
wifina

Wi-Fi router pro pokrytí domácnosti

Bezdrátový router TP-Link TL-WR841N je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky domácností a malých firem. Zařízení TL-WR841N nabízí výjimečný a pokročilý výkon bezdrátového připojení, a proto je ideální pro HD video streaming, VoIP a hraní online her. Navíc stisknutím tlačítka WPS (rychlé nastavení zabezpečení) na elegantním pouzdru zařízení lze snadno zabezpečit bezdrátové připojení šifrováním WPA2 a zamezit tak útokům na síť zvenčí.

S podporou standardu IEEE 802.11n zařízení TL-WR841N může vytvořit bezdrátovou síť a dosáhnout až 15krát vyšší rychlosti a 5krát většího dosahu než u klasických produktů 11g. A to s reálnými přenosovými rychlostmi až 60 Mbit/s.

Prodejní cena: 690 Kč

Všechny ceny tarifů, instalace i zařízení jsou uvedeny včetně DPH 21% a recyklačních poplatků.