Optická síť Rozvadovice

13.4.2021
admin

Máme skvělou novinku pro všechny obyvatele v místní části Rozvadovice. Na základě územního rozhodnutí ze dne 26.6.2020 a po dohodě s vedením města Litovel jsme započali s výstavbou optické sítě na celém území obce. Pro každý dům je v našem projektu počítáno s chráničkou optického kabelu, která umožní napojení nemovitosti k optické síti.

Naši pracovníci oslovují postupně všechny domácnosti a domluví se na závrtu chráničky do dané nemovitosti dle přání majitele. Náklady na zavedení chráničky do nemovitosti hradí naše společnost a nezavazuje obyvatele k odběru jakýchkoliv služeb. Nejde tedy o podomní a pochůzkový prodej ve smyslu Nařízení obce Litovel č.1/2015 s názvem Tržní řád.

Na této síti bude možné využívat všechny naše moderní telekomunikační služby ve špičkové kvalitě. Jde například o IPTV vysílání, připojení k Internetu optickým kabelem do domu a levné volání z pevné linky přes Internet. Více informací o tomto projektu(cenách, termínech nebo možnostech napojení) Vám rádi poskytneme telefonicky na čísle 776 778 173.

Tags: Internet, optika,